На Хмельниччині учасникам АТО вже почали давати землю
Фронтові гектари! На Хмельниччині учасникам АТО вже почали давати землюНа Хмельниччині учасникам АТО вже почали давати землю
Фронтові гектари! На Хмельниччині учасникам АТО вже почали давати землю. Отримати наділ під господарку зголосилося понад сотня охочих. Процедура надання дозволу на розроблення документації землеустрою відбувається швидше, якщо це стосується землі сільськогосподарського призначення державної власності, розпорядником якої є Держземагентство.

Ще в червні управління Держземагенства отримало відповідне доручення із столиці. Тоді почали резервувати гектари із земель запасу для військових. В свою чергу фронтовики, щоб отримати ділянку повинні мати на руках документ, який доводить участь в антитерористичні операції. Це може бути – наказ або довідка. Ділянок вистачить усім – запевняють чиновники, адже в Україні на сьогодні – більше трьох мільйонів гектарів запасу.

Якщо військовослужбовець нині перебуває у зоні АТО він свою заяву може передати родичам. Для будівництва житла треба йти до міської чи сільської ради або райдержадміністрації. Для виділення ділянок під фермерське господарство дорога лежить прямісінько в Держземагентство. У цих установах родичам розкажуть, які документи потрібні.
Під будівництво будинку в місті міська рада може виділити не більше 10 соток землі. У селищі — не більше 15 соток. Для будівництва житла у селі — не більше 25 соток. Якщо військовослужбовець хоче займатися фермерством, Держземагентство повинно виділити ділянку не більше двох гектарів .

Насамперед безкоштовну землю дадуть родинам, а також військовим, котрі під час перебування в зоні АТО отримали поранення чи загинули.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього