На Хмельниччині учасники кампанії «Декларування-2014» вдвічі збільшили використання Інтернет-звітностіПодоляни активно користується електронним декларуванням. З початку року на теренах області кількість декларацій про майновий стан і доходи громадян за 2013 рік вже склала понад 60 одиниць, або 10 відсотків від загальної кількості. Цей показник у два рази перевищує минулорічні темпи електронного звітування.Подоляни активно користується електронним декларуванням. З початку року на теренах області кількість декларацій про майновий стан і доходи громадян за 2013 рік вже склала понад 60 одиниць, або 10 відсотків від загальної кількості. Цей показник у два рази перевищує минулорічні темпи електронного звітування.

«Примітно, що учасники деклараційної кампанії все частіше звертаються до Інтернет-послуг, звітуючи про отримані доходи та майновий стан, не відвідуючи при цьому зайвий раз податкову інспекцію. Для цього необхідно мати спеціальне програмне забезпечення і електронний ключ цифрового підпису. Цей он-лайн сервіс працює на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України і є сучасним апробованим трендом», – зазначив перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михайлюк.

Як стверджують провідні фахівці регіонального представництва Міністерства доходів і зборів, з перших днів проведення кампанії декларування в усіх інспекціях створені максимально комфортні умови для громадян. Органи Міндоходів прагнуть, щоб процес декларування був для подолян зручним, зрозумілим і швидким. Саме з цією метою центри обслуговування платників були переведені в режим посиленої роботи. Для зручності платників фахівці центрів працюють щоденно до 20-00, за принципом «до останнього відвідувача».

Кожен відвідувач ЦОПу може подати звітність, проконсультуватися щодо правильності її заповнення або отримати будь-яку іншу необхідну послугу.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього