На Хмельниччині учасники торгів - змовились
Розслідування засвідчило, що документи, подані у складі пропозицій з конкурсних торгів, товариства готували узгоджено та обмінювалися інформацією при підготовці пропозицій з конкурсних торгів. Крім того, товариства представляла одна уповноважена ними особа.На Хмельниччині учасники торгів - змовились
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Заготівельник» (с. Велика Калинівка, Хмельницький район) та ТОВ «Продлінія» (смт. Війтівці, Волочиський район) на 272 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.
Відділення встановило, товариства у березні 2014 року узгодили дії під час проведення Відділом освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації процедури відкритих торгів щодо закупівлі м’яса та м’ясопродуктів.
Розслідування засвідчило, що документи, подані у складі пропозицій з конкурсних торгів, товариства готували узгоджено та обмінювалися інформацією при підготовці пропозицій з конкурсних торгів. Крім того, товариства представляла одна уповноважена ними особа.
Переможцем було визнано ТОВ «Продлінія».
Відповідно до чинного законодавства ТОВ «Заготівельник» та ТОВ «Продлінія» не матимуть права брати участь у державних закупівлях протягом 3 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього