На Хмельниччині в інтересах державного підприємства задоволено позови про стягнення більше 14 млн. грн. газового боргу
Господарським судом задоволено два позови Шепетівської міжрайонної прокуратури в інтересах Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» до місцевого товариства з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест» про стягнення понад 14 мільйонів гривень.На Хмельниччині в інтересах державного підприємства задоволено позови про стягнення більше 14 млн. грн. газового боргу
Господарським судом задоволено два позови Шепетівської міжрайонної прокуратури в інтересах Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» до місцевого товариства з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест» про стягнення понад 14 мільйонів гривень.

Як повідомив міжрайпрокурор Володимир Гончарук, вказане ТОВ, усупереч умовам договору про постачання природного газу, своєчасно не розрахувалось із державним підприємством. У результаті, перед НАК «Нафтогаз Україна» виник 15-мільйонний борг за «блакитне» паливо.

Загалом, за позовами міжрайпрокуратури в інтересах Національної акціонерної компанії уже стягнуто з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» понад 40 мільйонів гривень заборгованості за поставлений газ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього