Саме під час отримання обумовлених коштів їх було викрито «на гарячому»

На Хмельниччині в одержанні 64 тисяч гривень хабара викрито посадовця Держгеокадастру

На Хмельниччині в одержанні 64 тисяч гривень хабара викрито посадовця Держгеокадастру

Прокуратурою Хмельницької області спільно з працівниками УСБУ в області викрито головного спеціаліста одного з відділів Головного управління Держгеокадастру в області та його пособника – підприємця у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди від місцевої громадянки за вплив на прийняття уповноваженою особою рішення про передачу їй у власність 8 га земель для ведення особистого селянського господарства.
Досудовим розслідуванням встановлено, що вказані особи одержали від заявниці спочатку першу частину неправомірної вигоди у сумі 20 тисяч гривень, а через тиждень решту – 44 тисячі гривень. Саме під час отримання другої частини обумовлених коштів їх було викрито «на гарячому», предмет хабара вилучено.
Наразі прокуратурою області головному спеціалісту одного з відділів Головного управління Держгеокадастру в області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням) КК України, а підприємцеві – ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 369-2 (пособництво у одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням) КК України. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього