На Хмельниччині від пожежі врятували храм
У Дунаєвецькому районі вогнеборці рятували від знищення вогнем церкву, яка спалахнула від потрапляння у купол розряду блискавкиНа Хмельниччині від пожежі врятували храм
Про пожежу в Свято-Успенській церкві в с. Міцівці Дунаєвецького району 25 травня Службі порятунку зателефонували мешканці населеного пункту
Прибувші до місця виклику вогнеборці ліквідували пожежу площею 16 кв.м. Відомо також, що до процесу ліквідації пожежі долучилась й небайдужа громада села. Селяни допомагали рятувальникам прокладати рукавні лінії, евакуйовувати матеріальні цінності з приміщень церкви, а також надали приватну автотракторну техніку. Спільними зусиллями вдалося врятувати будівлю та церковне майно. Внаслідок пожежі вогнем знищено дзвіницю, віконні блоки, а також пошкоджено облицювання стін.
На Хмельниччині від пожежі врятували храм
Як з’ясувалося, пожежа виникла через потрапляння розряду блискавки у дзвіницю храму. В ГУ ДСНС України в Хмельницькій області повідомляють – нещасних випадків не було.
Нагадаємо, що 23 травня під час грози постраждало двоє нетішинців. Закликаємо усіх дотримуватися елементарних правил поведінки під час грози, для того, аби зберегти власне життя. Щоб знизити ризик під час грози на відкритій місцевості, не можна ховатися під високі дерева, особливо поодинокі. На відкритому просторі краще присісти в суху канаву чи траншею. Тіло повинно мати якнайменше точок дотику із землею. Також не забудьте негайно вимкнути мобільний телефон і швидко позбавитись усіх металевих предметів, які є на вас чи при вас. Якщо ви знаходитесь в автомобілі, небезпека вам не загрожує. Але не забудьте зняти всі металеві антени з поверхні автомобіля, які можуть притягувати розряди.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього