На Хмельниччині від учасників АТО планують відкупитися пільгами та путівками
У Хмельницькій області з’явиться цільова програма з підтримки учасників АТО.На Хмельниччині від учасників АТО планують відкупитися пільгами та путівками
У Хмельницькій області з’явиться цільова програма з підтримки учасників АТО. Нині над її розробкою працюють в облдержадміністрації. Обіцяють, що програма буде комплексною, бо включатиме в себе юридичну, соціальну, психологічну та фінансову допомогу. На черговій сесії Хмельницької обласної ради її сподіваються ухвалити і, можливо, знайти фінансову базу для реалізації. Уже нині очевидно, що для того, аби її реалізувати, необхідно вносити зміни у головний кошторис області, бо в межах нинішніх бюджетних призначень кошти, до прикладу, на надання пільги по сплаті за комунальні послуги, на оздоровлення та знижки по сплаті за харчування дітей у школах і садочках не передбачені.
Варто зазначити, що на сьогодні у Хмельницькій області подібні цільові програми на рівні місцевого самоврядування районного рівня ухвалені в 17-ти із 25-ти районів. Однак, фінансове підґрунтя для їх реалізації є не у всіх. А тих, хто пасе задніх, і на рівні райдержадміністрацій ще не розробили і не прийняли аналогічну програму, якщо вірити виконуючому обов’язки голови виконавчої гілки влади області, чекає наганяй. Заради справедливості варто зазначити, що про необхідність розробки та ухвалення такої програми на загальнообласному рівні повели мову на позачерговій сесії облради не депутатський актив «Свободи» в облраді, а представники групи «Фронт Єдності», що чітко відобразилося у стенограмі засідання.

Від початку неоголошеної війни у Хмельницьку область навічно повернулося близько сотні наших земляків. І майже стільки ж дітей області у наслідок неоголошеної війни з Росією залишилися без батьків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього