На Хмельниччині відбудуться перегони на тачанках
\”Назад у дитинство\” – під таким гаслом 26 серпня 2016 р. у Меджибізькій фортеці вперше відбудуться перегони саморобних тачанок на підшипниках без моторів.

На Хмельниччині відбудуться перегони на тачанках
\”Назад у дитинство\” – під таким гаслом 26 серпня 2016 р. у Меджибізькій фортеці вперше відбудуться перегони саморобних тачанок на підшипниках без моторів. Учасники великого байкерського зльоту, присвяченого 25-річчю Незалежності України, відроджують давню забаву міських хлопчаків, яка поєднує прагнення швидкості з технічною винахідливістю і умілими руками.

Колись заїзди на підшипникових тачанках діти влаштовували на будь-якій асфальтованій гірці. Тепер перегони пройдуть на асфальтовому схилі довжиною до 300 метрів та кількома поворотами, біля мальовничих стін старовинної Меджибізької фортеці.

У складі кожного екіпажу, який необхідно наперед зробити власноруч з підручних матеріалів та підшипників – \”пілот\” і \”розгінник\”, який розганяє тачанку до стартової лінії. Перегони відбудуться у трьох номінаціях: одиночні заїзди на час, групові заїзди з системою набору балів та Гонка Чемпіонів. Окремо буде проведено конкурс на найприкольнішу тачанку.

Змагання є відкритими, тобто в них може взяти участь кожен, змайструвавши тачанку власної конструкції. Необхідними є також шолом, наколінники і налокітники для пілота. Транспортування тачанок для перегонів з Хмельницького до Меджибожа забезпечується мікроавтобусом 25 серпня (четвер).

Заїзди перегонів \”Назад в дитинство\” відбуватимуться у п’ятницю, 26 серпня 2016 р., з 16.00 до 19.00. Вони є програмою триденного етнічного мотозльоту, присвяченого 25-річчю Незалежності України, який проводять у Меджибізькій фортеці Хмельницька асоціація мотоциклістів і Державний історико-культурний заповідник \”Межибіж\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього