На Хмельниччині відбулися фінали конкурсу «Моя  сім’я – моя країна»
Флеш-моб з Владом Ямою, шоу повітряних бульбашок, безкоштовні батути, солодощі та концерти отримали до свята діти.На Хмельниччині відбулися фінали конкурсу «Моя  сім’я – моя країна»
Флеш-моб з Владом Ямою, шоу повітряних бульбашок, безкоштовні батути, солодощі та концерти від творчих колективів – все це отримали до свята діти у Волочиську та Хмельницькому.

Сотні учасників творчого змагання, тисячі жителів Волочиського району та міста у суботу зібралися на головній площі районного центру, аби відзначити День Захисту дітей.

Яскраві костюми, жовто-блакитні прапори, гарний настрій у дітей та батьків – з самого ранку карнавальне дійство захопило увесь районний центр.

Сотні глядачів цього дня прийшли, аби долучитися до свята, яке організував народний депутат України Сергій Лабазюк та його благодійний фонд «Ми поруч».

Ініціатори дійства для присутніх підготували концерт за участі творчих колективів, безкоштовні батути, циркове шоу, роздача солодощів, а головне, присутні долучилися до масового флеш-мобу, який провів провідний хореограф нашої країни, спеціальний гість свята – Влад Яма.

На Хмельниччині відбулися фінали конкурсу «Моя  сім’я – моя країна»

В рамках дійства відбулося нагородження переможців та учасників патріотичного та творчого конкурсу «Моя сім’я – моя країна». Кожна дитина, яка прислала роботу отримала від організаторів заохочувальний подарунок, а переможці сучасні гаджети – телефони і планшети та сертифікати на безкоштовну екскурсію до міста Лева.

Вже 1 червня відзначили переможців конкурсу й у Хмельницькому. З обласного центру та району у творчому змаганні взяли участь близько 500 школярів. Для учасників був також організований святковий концерт та розважальна програма.

«День захисту дітей – це дійсно свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях, ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край», – зазначив Сергій Лабазюк під час заходу.

На Хмельниччині відбулися фінали конкурсу «Моя  сім’я – моя країна»

Окрім цього, благодійний фонд народного депутата «Ми поруч» не забув і про дошкільнят. Під час випускових ранків, в усіх дитячих садочках 188 округу, випускникам вручили канцелярське приладдя. Сам же народний депутат завітав на останні дзвоники до ЗОШ № 5 та НВК, що у Волочиську, де вручив сертифікати на оновлення та розвиток матеріально-технічної бази навчальних закладів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього