На Хмельниччині відбулися "вибухові" тренування
7 наметів, 9 спецавтівок, 54 одиниці техніки та 237 чоловік особового складу.На Хмельниччині відбулися "вибухові" тренування
7 наметів, 9 спецавтівок, 54 одиниці техніки та 237 чоловік особового складу. Саме стільки може прикликати маленький сірник чи не згасле \”барбекю\” у лісі. Те, що здається невеликою іскрою, може винищити гектари дерев. Відпрацювати взаємодію та інформування між усіма службами цивільного захисту взялися на базі лісництва села Крупець Славутського району.

Часто-густо лісові господарства здатні впоратися з невеликим вогнем самостійно. Так, щорічно долають до 100 займань. Якщо це неможливо самотужки – на допомогу кличуть надзвичайників. Аби побороти великі пожежі таких масштабів, вони розбивають справжнє наметове містечко. Цього разу – це Шепетівський зведений загін. Тут і кухня, і психолог, госпіталь, штаб, центр зв’язку та інше необхідне для повноцінного життя.

Вибух, до речі, теж один із методів гасіння вогню. Подібні навчання проводяться приблизно раз на 3 роки. До показових боїв із палаючими язиками запросили всіх представників лісових господарств, агропромислового комплексу та представників адміністрації. Адже кожна ланка може докласти зусиль у боротьбі зі стихією.

До слова, місцеве населення теж немає бути осторонь. Наприклад, сільський голова розповідає, його основна місія – оповістити та евакуювати. Проте, якщо це буде можливим, усією громадою взяти стихію \”за горлянку\”.

Детальніше – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього