Було продано 14 картин, однією з яких стала робота відомого українського митця – Дейсун Віктора, картина «Політи увісні»

На Хмельниччині відбувся благодійний аукціон «Ми – за Мир»На Хмельниччині відбувся благодійний аукціон «Ми – за Мир»
На Хмельниччині відбувся благодійний аукціон «Ми – за Мир»

14 вересня на території готельного комплексу «7 днів» був проведений благодійний аукціон «Ми – за мир». Не можеш бути солдатом, допоможи солдату! Споряди воїна Хмельниччини – таким було гасло Кам’янецьких митців.

Організатори представили роботи дванадцяти авторів. Початком дійства стала хвилина мовчання, після чого розпочалась основна частина, де відвідувачі побачили 32 лоти. Загальна сума зібраних коштів – близько 7 з половиною тисяч гривень. Було продано 14 картин, однією з яких стала робота відомого українського митця – Дейсун Віктора, картина «Політи увісні»(80*55) 2008 року. Ця картина була передана на благодійність нашим міським головою Михайлом Сімашкевичем. Одна з художників, Катерина Паталашко, сказала:
– Усі кошти, зібрані на аукціоні буде перераховано на допомогу бійцям з АТО аби хоч трохи покращити умови їхнього перебування на сході. Ми вперше проводимо такий захід у нашому місті, але не останній, бо творити на благо – завжди приємно, а отже, ми агітуватимемо інших художників, митців. Я впевнена, що ніхто не залишиться байдужим.
Окрім учасників, організаторів та відвідувачів аукціону були присутні солдати Хмельницького 7 ТБО (територіальний батальйон оборони). Один з них, Косінов Максим Олегович, погодився розповісти про ситуацію у зоні АТО:
-Зараз я у відпустці, цілих 30 днів удома, щоб відпочити трошки і відновити сили. Приїхав додому, аби рідні знали, що живий. Чесно кажучи, я приємно вражений цим аукціоном і я навіть придбав собі одну картину. Я вдячний, що люди не байдужі до важкого становища України і віддають кошти на благодійність.jKMxqC43ZfU
Молімось за наших бійців і за те аби виручені з цього заходу гроші допомогли нашим бійцям.
Нагадуємо, що наступний аукціон буде проведено 5 жовтня на 2 поверсі готельного комплексу «7 днів» за адресою вул. Соборна, 4.

podillya.tv

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього