На Хмельниччині відбувся конкурс дитячої творчості «Моє майбутнє – з рідною землею!»
Цього року на адресу Фонду «Зміцнення громад» надійшла рекордна кількість робіт – понад 2 000!На Хмельниччині відбувся конкурс дитячої творчості «Моє майбутнє – з рідною землею!»
Затамувавши подих, дітвора чекає свого виходу на сцену для отримання подарунків та вітань із перемогою у найулюбленішому конкурсі дитячої творчості «Моє майбутнє – з рідною землею!». Півроку діти чекали на цю подію: 4 місяці оргкомітет БФ «Зміцнення громад» приймав творчі роботи, ще 2 місяці аналізував, аби обрати 90 кращих і підготувати переможцям неймовірне свято. Цього року на адресу Фонду надійшла рекордна кількість робіт – понад 2 000! Що тільки не майстрували діти, аби продемонструвати свою любов до рідної землі. Малюнки, аплікації, вишивку, роботи з дерева, бісеру, пластиліну, шкіри, глини, гіпсу… Вражали вірші і навіть наукові роботи.
– Обрати з такої кількості творчих доробків було вкрай важко, – зізнається директор БФ «Зміцнення громад» Тетяна Василик. – Нам дуже приємно, що тема рідної землі надихає дітей по-різному осмислювати своє призначення і відображати це в творчих роботах. Обирати переможців було надзвичайно складно. Можна, напевно, оцінювати технічні нюанси і рівень майстерності , але окрім цього ми намагалися враховувати задум та ідею дитини. Тим не менше, маємо 90 переможців із 4 областей України, які отримали відзнаки, але абсолютно кожен учасник отримає подарунки на згадку про участь в конкурсі, адже всі 2 тисячі дітей є переможцями.
Святкування і подарунки цього року були не такими, як завжди. Молодші переможці (до 10 років) раділи подарункам для розвитку творчості та цілий день розважались в оздоровчо-розважальному комплексі «Sky Park». Старших (10-14 років) чекало тижневе таборування на березі Дністра на території туристичного комплексу «Услад». Це стало можливим завдяки підтримці друзів і партнерів Фонду.
– Прийміть найщиріші вітання від голови правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрія Гордійчука з вашим святом. Повірте, це справді свято, адже посмішки на обличчях дітей – це величезна радість. Кажуть, що очима дітей дивиться Бог. І якщо діти своє майбутнє бачать саме так, то я впевнений: Україна вистоїть! Вкотре переконуюсь у тому, наскільки талановита і могутня наша країна, наскільки обдарованою є наша молодь, – додає Володимир Стецюк, перший заступник голови правління корпорації «Сварог Вест Груп».
Творити, об’єднуватись, відпочивати і оздоровлюватися. Саме за цим старша вікова група переможців відправилася на берег Дністра. Намети, спальні мішки, купання, майстер-класи і екскурсії – усім цим досхочу насолодилися діти на «Усладі».
– Конкурс «Моє майбутнє – з рідною землею!» надихає жити і дає можливість побачити, якою Україна буде завтра. І нам дуже приємно, що творчі, креативні діти доторкнулися до унікальної природи, яку подарував нам Господь. Наш комплекс розташований на території національного природного парку «Хотинський» і найбільшого Дністровського водосховища, у якому чиста і прозора вода. А поруч є монастир, якому сотні років. Там діти занурились до джерел духовності, з яких починається наша Земля, – коментує Олег Демчук, виконавчий директор ТК «Услад».
До організації конкурсу цьогоріч долучилась молода і амбітна команда Першого національного аграрного кооперативу. Хто, як не вони, знає, наскільки важливо єднатись навколо ідеї і допомагати в її реалізації.
– Ви зробили велику справу, вкотре організувавши такий масштабний конкурс. Уже дев’ять років поспіль показуєте, наскільки важливою є праця на землі. Ми дуже раді, що цього року команда Першого національного аграрного кооперативу змогла долучитися до організації такого грандіозного заходу. Шановні переможці, ми говоримо вам найщиріші слова подяки за те, що плануєте поєднати своє майбутнє з рідною землею. Бажаємо вам щасливого дитинства, мирного небо і здійснення мрій! – підсумовує Олександр Назаришин, начальник відділу комунікації Першого національного аграрного кооперативу.
Неймовірне свято посмішок, радості та дитинства залишиться доброю згадкою для цьогорічних переможців. А всіх решту закликаємо до участі в конкурсі наступного року. Готуйте нові ідеї, творіть і вражайте всіх своїми талантами!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього