На Хмельниччині відкрили сезон полювання на пернату дичину
8 серпня 2015 року на території мисливських угідь області відбулося довгоочікуване свято відкриття сезону полювання на пернату дичину.На Хмельниччині відкрили сезон полювання на пернату дичину
8 серпня 2015 року на території мисливських угідь області відбулося довгоочікуване свято відкриття сезону полювання на пернату дичину.
На Хмельниччині є майже 49 тис. га водно-болотних мисливських угідь. Із 33 користувачів мисливських угідь полювання на пернату дичину відкривають 26: три державних підприємства лісового господарства, 21 користувач УТМР, військове товариство, товариство «Клуб мисливців Поділля» та «Подільський бройлер», повідомляє обласне управління лісового та мисливського господарства.
Користувачі мисливських угідь заздалегідь готувалися до відкриття полювання: провели облік пернатої дичини, погодили пропускну спроможність господарств та перелік водойм, на яких дозволяється проведення полювання.
Наказами користувачів мисливських угідь, що погоджені з Хмельницькою ОДА та Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства, встановлені строки та порядок проведення полювання, а саме:
1. Полювання на пернату дичину розпочнеться 8 серпня о 16 годині і триватиме на качок, лиску, курочку водяну, пастушка, кулика, голубів та гусей до 27 грудня 2015 року, на перепілку – до кінця жовтня цього року.
2. Днями полювання є субота й неділя, а середа до – 1 листопада, тобто до початку проведення полювання на хутрових та парнокопитних тварин.
Напередодні відкриття полювання нагадуємо, що для його проведення необхідно мати наступні документи: посвідчення мисливця; щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання. Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.
Виконання правил техніки безпеки при проведенні полювання та поводження із зброєю збереже життя та здоров’я як власне, так і оточуючих навколо людей.
Зважаючи на значний рівень пожежної небезпеки в області, звертаємось до мисливців області дотримуватись правил пожежної безпеки.
З метою попередження та виявлення порушень правил полювання в області створені рейдові бригади, до складу яких увійшли представники державної лісової охорони, користувачі мисливських угідь, співробітники міліції. Закликаємо громадян бути обережними, дотримуватись правил особистої безпеки та правил поводження з мисливською зброєю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього