На Хмельниччині відновлено Кам’янець-Подільську єпархію української греко-католицької церкви
7 лютого на архієрейській літургії у хмельницькому храмі Різдва Пресвятої Богородиці це офіційно оголосив Отець і Глава української греко-католицької церкви Святослав Шевчук.На Хмельниччині відновлено Кам’янець-Подільську єпархію української греко-католицької церкви
7 лютого на архієрейській літургії у хмельницькому храмі Різдва Пресвятої Богородиці це офіційно оголосив Отець і Глава української греко-католицької церкви Святослав Шевчук.
Кам’янець-Подільська єпархія належатиме до Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ ,а осідком її єпископа буде Хмельницький. Поки-що адміністратором престолу Кам’янець-Подільської єпархії призначено владику Василія Семенюка, архиєпископа і митрополитита Тернопільсько-Зборівського. Блаженніший Святослав переконаний, що процес обрання власне кам’янець-подільського єпископа не затягнеться.
Нині на Хмельниччині 77 греко-католицьких громад, 2 монастирі, 54 храми. Один із найбільших – катедральний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Хмельницькому, де 7 лютого й відбулася історична подія проголошення Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ. Серед гостей – духовенство з Ватикану та Канади; Києва, Харкова, Волині, Львова, Чернівців, Тернополя. Окрім греко-католиків та католиків, на урочистій літургії були присутні й представники української православної церкви Київського патріархату.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього