На Хмельниччині відпочиваючі спричинили масштабну пожежу
У Кам’янець-Подільському району вогнеборці, лісники та сільська громада разом успішно ліквідували пожежу лісових насаджень.На Хмельниччині відпочиваючі спричинили масштабну пожежу
У Кам’янець-Подільському району вогнеборці, лісники та сільська громада разом успішно ліквідували пожежу лісових насаджень.
В Головному управлінні ДСНС України у Хмельницькій області повідомляють про пожежу лісових насаджень поблизу с.Кульчіївці Кам’янець-Подільського району. Ввечері 12 квітня зателефонував до пожежно-рятувальної частини лісник, коли помітив дим, що виходив з лісу. Одночасно лісничий повідомив сільського голову, який оголосив збір громади.

До місця події прибули два відділення рятувальників м.Кам’янець-Подільський, 14 працівників лісового господарства та 12 небайдужих селян. Спільними зусиллями пожежу вдалося ліквідували лише через пів години. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено лісові насадження на площі до 1 га.

Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи, адже у вихідні дні за умови теплої та сухої погоди в цій місцевості спостерігалось чимало відпочиваючих, а суха лісова підстилка сприяла швидкому поширенню вогню.
На Хмельниччині відпочиваючі спричинили масштабну пожежу
Завдяки оперативним діям як вогнеборців, так і небайдужої громади села Кульчиївці та лісничих пожежа була локалізована в найкоротший термін, тим самим не допущено розповсюдження вогню на велику площу та фактично врятовано від знищення вогнем лісові насадження на площі 4 га.

Нещасних випадків на пожежі не було.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього