На Хмельниччині відпрацьовано спільні дії щодо гасіння лісових пожеж
З настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду зростає загроза виникнення пожеж в екосистемах. Успіх гасіння таких пожеж залежить від злагодженої роботи усіх ланок як лісової, так і державної пожежної охорони.На Хмельниччині відпрацьовано спільні дії щодо гасіння лісових пожеж
З настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду зростає загроза виникнення пожеж в екосистемах. Успіх гасіння таких пожеж залежить від злагодженої роботи усіх ланок як лісової, так і державної пожежної охорони.

Аби вкотре відпрацювати порядок спільних дій, 27 березня на території Шепетівського лісництва було проведено пожежно-тактичне навчання. За тактичним задумом, внаслідок необережного поводження з вогнем відпочиваючих на території лісового масиву виникла низова пожежа кущових насаджень та трави загальною площею 90 кв. м, проте за умови сухої погоди та сильного вітру пожежа швидко розповсюдилась.

Першими до ліквідації пожежі за допомогою ранцевих вогнегасників та хлопушок приступили працівники лісопожежної станції. Крім того, за допомогою трактору з плугом проводилось оборювання місць виникнення пожежі для недопущення поширення вогню.

За підвищеним номером виклику до місця пожежі прибули два відділення державної пожежно-рятувальної частини №21. В найкоротші терміни спільними зусиллями умовну пожежу було повністю ліквідовано.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього