На Хмельниччині великі платники податків поповнили бюджет на понад 154 мільйонів гривень
З початку року до бюджетів усіх рівнів підприємства Хмельниччини, які належать до великих платників, перерахували 153,9 мільйона податкових платежів.
Як зазначають фахівці регіонального представництва фіскальної служби, 20 відсотків від загальної суми надходжень до державного бюджету з Хмельницької області за підсумками чотирьох місяців надійшло від великого бізнесу. При цьому ним сплачено більше 60 мільйонів гривень податку на додану вартість, що свідчить про чималі виробничі потужності.На Хмельниччині великі платники податків поповнили бюджет на понад 154 мільйонів гривень
З початку року до бюджетів усіх рівнів підприємства Хмельниччини, які належать до великих платників, перерахували 153,9 мільйона податкових платежів.
Як зазначають фахівці регіонального представництва фіскальної служби, 20 відсотків від загальної суми надходжень до державного бюджету з Хмельницької області за підсумками чотирьох місяців надійшло від великого бізнесу. При цьому ним сплачено більше 60 мільйонів гривень податку на додану вартість, що свідчить про чималі виробничі потужності.

Для регіональної економіки також досить важливою є галузева спрямованість і вплив на насиченість товарами, який здійснюють великі платників податків краю. У сегменті ринку ця категорія бізнесу домінує у виробництві продукції, яка є вкрай важливою для соціально-економічного розвитку. Це передусім виробництво цементу, металевих та залізобетонних конструкцій, трансформаторів, керамічної санітарно-технічної продукції, килимів, тари, солоду, масла та сиру. Важливою є також участь великого бізнесу розподіленні електроенергії та газу, післяурожайній діяльності.

«Великий бізнес Хмельниччини є системним лідером на наповненні державної скарбниці. Саме завдяки активній позиції керівників переважної більшості підприємств щодо винятково легальної та високої зарплати працівників, місцеві бюджети мають не лише значні суми надходжень з податку на доходи фізичних осіб, але й трудові колективи отримують високу соціальну захищеність, здійснюють значну волонтерську підтримку», – зазначає керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього