На Хмельниччині викрили чиновницьку аферу із привласненням квартири
У селищі Теофіполь на Хмельниччині екс-секретар селищної ради, а зараз новообрана селищний голова привласнила житло у будинку фактично в центрі селища.На Хмельниччині викрили чиновницьку аферу із привласненням квартири
У селищі Теофіполь на Хмельниччині екс-секретар селищної ради, а зараз новообрана селищний голова привласнила житло у будинку фактично в центрі селища.

Як з’ясували журналісти “Народного контролю”, ще 26 років тому двоповерховий будинок на вулиці Небесної Сотні (колись Леніна), 13 експерти визнали аварійним та рекомендували його до знесення. Попри це дім стоїть і надалі, а його мешканці і досі не отримали реєстрації на проживання.

«Оскільки будинок назвали аварійним, нам відмовили у прописці в ньому. Зараз чиновники також тільки руками розводять», – кажуть мешканці будинку.

Нещодавно ж у будинок раптово вселилася тоді ще секретар селищної ради Валентина Губіна. Вона продемонструвала новим сусідам рішення виконкому про надання їй квартири.

У самому виконкомі це спростовують.

«Ми давали дозвіл лише на реєстрацію, щоб вона могла стати на квартирний облік. Про вручення ордеру та виділення квартири не йшлося», – стверджує заступник Теофіпольського селищного голови Володимир Федонюк.

З’ясувалося, що колишня секретар Теофіпольської селищної ради не лише підробила документ, але й перевищила свої службові повноваження. Скликати засідання виконавчого комітету має право лише селищний голова або його заступник. Натомість поки обидва були у відпустці, секретар сама зібрала шість членів виконкому і з голосу підняла питання про вирішення житлового питання для себе. Відповідне рішення на свою користь Губіна склала і підписала також самостійно.

Понад те, після вселення Губіної на будинок, який мали зносити, з бюджету виділили кошти для проведення капітального ремонту

«Депутати виділили 25 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту будинку на вулиці Небесної Сотні, 13. За таке рішення клопотала секретар селищної ради Валентина Губіна», – зізнається уже екс-селищний голова Теофіполя Сергій Мельник.

Зустрітись із Валентиною Губіною журналістам не вдалося.

Водночас у Теофіпольському відділі поліції заявили про вже відкрите кримінальне провадження у цій справі.

«До єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за статтями про службове підроблення та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей. Наразі триває досудова перевірка», – повідомив начальник Теофіпольського відділу поліції Василь Стецюк.

«Народний контроль» стежитиме за ходом розслідування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього