На Хмельниччині викрили незаконне виробництво небезпечного алкоголю
На Хмельниччині в ході операції «Акциз-2015» оперативним та слідчим підрозділами Державної фіскальної служби області викрили тіньову схему з виробництва та продажу фальсифікованих алкогольних напоїв.На Хмельниччині викрили незаконне виробництво небезпечного алкоголю
На Хмельниччині в ході операції «Акциз-2015» оперативним та слідчим підрозділами Державної фіскальної служби області викрили тіньову схему з виробництва та продажу фальсифікованих алкогольних напоїв, повідомляють на сайті фіскальної служби.
Відповідно до матеріалів кримінального провадження, реалізацію незаконно виготовлених алкогольних напоїв, які становлять загрозу життю та здоров’ю людей, здійснювали у торгових приміщеннях – магазинах та в торгових кіосках, розташованих на ринках міста Хмельницького.
У рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів, за процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області, проведено ряд обшуків у декількох містах області. Як результат, виявлено незаконне виробництво з розливу алкогольних напоїв, де з протиправного обігу вилучено понад півтори тисячі пляшок горілки, 1220 літрів спирту, 2,4 тисячі літрів фальсифікату, в тому числі під виглядом горілки „Finlandia” та „Jelzin” розлитих в «beg-in-box», 600 пустих пляшок, обладнання для виготовлення сурогату, а також два вантажних автомобілі.
Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей оцінюється на суму більше 800 тисяч гривень. ТМЦ знаходяться під охороною співробітників податкової міліції. Процесуальні дії тривають.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього