На водному плесі площею майже у 100 га рибалки розставили 500 метрів риболовних сітей
На Хмельниччині викрито браконьерівНа водному плесі площею майже у 100 га рибалки розставили 500 метрів риболовних сітей.
Двоє чоловіків з Вінниччини попри заборону на вилов риби у період нересту виловлювали срібного карася в урочищі Хлопья, що у Віньковецькому районі.
На Хмельниччині викрито браконьерів
Як розповів заступник начальника Віньковецького райвідділу міліції Артем Шеремета, дільничні інспектори міліції затримали браконьєрів під час заходів, які проводились у районі у рамках профілактичної операції «Нерест». У чоловіків вилучили 11 кілограмів уже виловленої риби, загальна вартість якої становить близько півтори тисячі гривень.
Стосовно підозрюваних відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді накладення штрафу в розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього