На Хмельниччині викрито фіктивне підприємництво з 171 мільйоном гривень на рахунку фірми-фантома
Державною фіскальною службою Хмельницької області викрито факт здійснення фіктивного підприємництва під виглядом сільськогосподарського приватного підприємництва, спеціальний рахунок якого було поповнено на суму понад 171 мільйон гривень тіньових коштів.На Хмельниччині викрито фіктивне підприємництво з 171 мільйоном гривень на рахунку фірми-фантома
Державною фіскальною службою Хмельницької області викрито факт здійснення фіктивного підприємництва під виглядом сільськогосподарського приватного підприємництва, спеціальний рахунок якого було поповнено на суму понад 171 мільйон гривень тіньових коштів.

Фіктивний суб‘єкт підприємництва мав бути використаний для «продажу» схемного податкового кредиту підприємствам інших регіонів України. Як результат, співробітниками фіскальної служби Хмельниччини припинено близько 250 спроб реєстрації податкових накладних та скасовано договір про визнання електронних документів фірми-фантома.

Встановлено, що для використання суб‘єкта з ознаками фіктивності в операціях, пов’язаних із наданням послуг із мінімізації податкових зобов‘язань іншим підприємницьким структурам було замінено службових осіб, для чого використано паспортні дані двох мешканців Житомирської області, які перебували на заробітках в іншому регіоні України і не мають до ведення такого роду бізнесу жодного відношення.

За даним фактом до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 205 Кримінального кодексу України – «Фіктивне підприємництво».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього