На Хмельниччині вилучено з незаконного обігу товарів на суму понад 11 мільйонів гривень
За повідомленням слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, в рамках проведення операції «Акциз-2015», яка триває з квітня поточного року, працівниками оперативних підрозділів з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму 11,2 мільйона гривень.На Хмельниччині вилучено з незаконного обігу товарів на суму понад 11 мільйонів гривень
За повідомленням слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, в рамках проведення операції «Акциз-2015», яка триває з квітня поточного року, працівниками оперативних підрозділів з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму 11,2 мільйона гривень.

Вражає перелік та кількість вилученого фальсифікату, адже йдеться про 4,3 тонни лікеро-горілчаних напоїв та спирту на суму майже 5 мільйонів гривень, 39 пачок тютюнових виробів на суму 700 тисяч гривень, 177 тонн паливно-мастильних матеріалів, загальна вартість яких становить 3,3 мільйона гривень.

Загалом на ринку алкоголю та тютюну виявлено 52 порушення податкового законодавства. Обліковано 21 кримінальне правопорушення у сфері обігу підакцизних товарів, з них за статтею 204 Кримінального кодексу України – 18, два злочини стосуються ухилення від сплати податків, за які передбачена відповідальність за статтею 212 Кримінального кодексу України.

Показовим є той факт, що у протидії незаконному обігу різного роду фальсифікату та контрафакту, який наносять прямі збитки державному бюджету, на території області викрито 4 факти протиправного виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв. У даному випадку має місце також загроза здоров‘я та життю громадян, оскільки вилучений фальсифікат містить шкідливі домішки, а нерідко може бути замаскованим під елітні марки горілчаних напоїв.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього