На Хмельниччині вилучили понад 40 тонн нелегального алкоголю
В ході проведення комплексу заходів, в тому числі по операції «Акциз-2015» вилучено з протиправного обігу 22 тонни фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів та 19 тонн спирту.На Хмельниччині вилучили понад 40 тонн нелегального алкоголю
Працівниками оперативних підрозділів та слідчого управлінням фінансових розслідувань Державної фіскальної служби у Хмельницькій області в ході проведення комплексу заходів, в тому числі по операції «Акциз-2015» вилучено з протиправного обігу 22 тонни фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів та 19 тонн спирту. Судом на даний час вже конфісковано підакцизних товарів на суму понад 700 тисяч гривень, повідомляють на сайті відомства.
По даними фактами проводиться досудове розслідування по 17 кримінальних провадженнях, передбачених статтею 204 Кримінального кодексу України. Матеріали по 7 кримінальних провадженнях вказаної категорії в цьому році спрямовано до суду.
Загалом припинено діяльність 4 підпільних виробництв по виготовленню фальсифікованих алкогольних напоїв.
Зокрема, на підставі матеріалів, зібраних оперативними працівниками податкової міліції, було встановлено, що мешканці міста Хмельницького організували діяльність підпільних цехів з використанням обладнання, що забезпечило масове виробництво незаконно виготовлених алкогольних напоїв із недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя та здоров’я людей. Алкогольні напої виготовлялись під виглядом горілки брендових марок , розлитих в «beg-in-box» ємністю 2, 3 та 10 літрів, а також в ПЕТ-пляшки місткістю 5 літрів, які не обклеєні марками акцизного податку встановленого зразка, а також в скляні пляшки, які обклеєні марками акцизного податку з явними ознаками підробки (виготовлені на копіювальній техніці).
Під час обшуків, проведених в приміщеннях де діяли підпільні виробництва, за адресами складських та житлових приміщень фігурантів кримінального провадження, транспортних засобів, вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 5 мільйонів гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього