На Хмельниччині вимагають звільнити суддю, через неправомірне рішення якої померла людина
Вища кваліфікаційна комісія суддів України 30 червня розпочала дисциплінарне провадження щодо городоцької судді Інни Федорук. За її недовгу кар’єру – це вже вдруге. Торік помер чоловік, який не зміг перенести несправедливого вироку суду. Згодом помилкове рішення скасували, а суддю так і не покарали. Понад те, на неї чекає безстрокове призначення.На Хмельниччині вимагають звільнити суддю, через неправомірне рішення якої померла людина
Вища кваліфікаційна комісія суддів України 30 червня розпочала дисциплінарне провадження щодо городоцької судді Інни Федорук. За її недовгу кар’єру – це вже вдруге. Торік помер чоловік, який не зміг перенести несправедливого вироку суду. Згодом помилкове рішення скасували, а суддю так і не покарали. Понад те, на неї чекає безстрокове призначення.

Люди у пошуках справедливості звернулися до «Народного контролю».

«Нам присудили виплату кредиту, якого не брали. Суддя Федорук винесла рішення на користь банку, присудила невинному чоловікові 70 тисяч гривень. Де були докази? Там була не наша фотографія, там були чужі адреси. Були всі докази, що кредит не наш», – описує деталі справи дружина померлого пані Валентина.

Чимало претензій до судді й в інших мешканців Городоцького району. Щонайменше 10 осіб говорять про несправедливі рішення Інни Федорчук.

«Ми договори підписували, але на накладних на побутову техніку нема наших підписів. Суддя зробила шахраями 11 чоловік», – каже ще одна потерпіла, мешканка Городка Валентина.

«Згідно рішення міської ради нам виділили земельну ділянку. Федорчук скасувала це рішення без жодних на те підстав», – говорить мешканка Городка пані Галина.

Сьогодні суддя Інна Федорчук хоче продовжити свою кар’єру і чекає на безстрокове призначення. Голова Городоцького міжрайонного суду запевняє – особову справу Інни Федорук розглядає вища кваліфікаційна комісія суддів України.

«Вона зараз сидить без повноважень, у неї закінчився 5-річний строк. Поки суддя не затверджена рішенням Верховної Ради, вона справ не слухає», – пояснила голова Городоцького районного суду Василина Мельник.

««Народний контроль» вимагатиме чесного і прозорого розслідування роботи судді Федорук», – пообіцяла активістка «Народного контролю» Неля Шпулак.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього