На Хмельниччині виробники підакцизної продукції подвоїли бюджетні надходження
У січні 2015 року підприємства, які виробляють підакцизну продукцію, забезпечили сплату акцизного податку з виготовленої продукції в обсягах, що майже вдвічі перевищують виконання доведених бюджетних завдань. При плані в 1,8 мільйона гривень надходження акцизного податку склали 3,6 мільйона гривень.На Хмельниччині виробники підакцизної продукції подвоїли бюджетні надходження
У січні 2015 року підприємства, які виробляють підакцизну продукцію, забезпечили сплату акцизного податку з виготовленої продукції в обсягах, що майже вдвічі перевищують виконання доведених бюджетних завдань. При плані в 1,8 мільйона гривень надходження акцизного податку склали 3,6 мільйона гривень.

Таким чином виконання доведеного індикативного показника ДФС України забезпечено на 191 відсоток. У порівнянні з січнем 2014 року надходження збільшились на 530 тисяч гривень, темпи росту склали 117 відсотків.

Лютий поточного року також демонструє позитивну тенденцію у забезпеченні надходжень до державного бюджету. З вироблених підакцизних товарів при плані у 3,5 мільйона гривень прогнозується сплата акцизного податку у сумі 3,7 мільйона гривень. Відповідно до аналогічної дати у лютому 2014 року надходження збільшились на 2,1 мільйона гривень, темп росту забезпечується на рівні 245 відсотків. Номінальне збільшення доходів державного бюджету від сплати акцизу пояснюється поетапним пропорційним зростанням ставок з цього податку та результуючим збільшенням цін на підакцизні товари.

Зазначимо, що на Поділлі найбільшим виробником слабоалкогольних напоїв є ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське». За підсумками 2014 року цим публічним акціонерним товариством сплачено до бюджету майже 32 мільйони гривень акцизного податку, проти 2013 року це більше на 11,9 мільйона гривень. Від виробників пива минулого року надійшло 15 мільйонів гривень акцизного податку, що також перевищує попередній показник на 4,2 мільйона гривень. Основними виробниками цього напою на Хмельниччині традиційно є ПАТ «Хмельпиво» та ПрАТ «Славутський пивоварний завод».

Завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС

у Хмельницькій області

Віктор Чиж

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього