На Хмельниччині виросла кількість дітей хворих на цукровий діабет
Такі данні озвучили на колегії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

На Хмельниччині виросла кількість дітей хворих на цукровий діабет
Такі данні озвучили на колегії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

«По Хмельницькій області всього зареєстровано протягом 2014 року хворих з цукровим діабетом 52 716 осіб з них на інсулінотерапії 7 508 чол. (12,68%). За І півріччя 2015 року виявлено 1940 дорослих хворих з ЦД, що складає 18,3/10 тис. насел. Протягом І півріччя минулого року було виявлено 1947 дорослих хворих, інсулінопотребуючих 67, дітей 20. Показники залишились на рівні минулого року за винятком дитячого населення – кількість нововиявлених дітей збільшилась на 6», – йшлося на колегії.

Крім цього, якщо протягом 2014 року забезпечення інсулінами в області було здійснене на 100%. В І півріччі 2015 року спостерігалась напруга, яка вирішувалась шляхом перерозподілів інсуліну між закладами області. Діти, підлітки, вагітні забезпечені шприц-ручками та пенфільними інсулінами. Суттєво зросло число хворих, забезпечених таблетованими цукрознижуючими лікарськими засобами, які були розподілені по закладах області в кінці лютого 2015 року.

Як повідомляє \”Поділля-Центр\”, також фахівці кажуть, що актуальною проблемою є недостатня кількість дійсних шкіл самоконтролю, які відповідають сучасним вимогам. Практично такі школи є тільки при стаціонарах та у деяких районах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього