На Хмельниччині виручили майже 4 мільярди гривень за експорт вантажів
Бізнес-спільнота Хмельниччина у 2014 році відправила іноземним партнерам майже мільйон тонн експортних вантажівНа Хмельниччині виручили майже 4 мільярди гривень за експорт вантажів
Бізнес-спільнота Хмельниччина у 2014 році відправила іноземним партнерам майже мільйон тонн експортних вантажів. Виручка від реалізації цих товарів на світовому ринку склала майже 4 мільярди гривень. У вагових показниках експорт Хмельниччини минулого року в порівнянні з 2013-им зріс на 45 відсотків та склав 907 тисяч тонн.

Торік митне оформлення експорту в зоні діяльності Хмельницької митниці ДФС здійснили 298 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Відповідно оформлено 13 403 митних декларацій в режимі «експорту».
Найбільшими попитом за кордоном користувались електричні трансформатори. Дохід від їх продажу склав 750 мільйонів гривень, а це, власне, п’ята частина усього експорту регіону в грошовому еквіваленті, повідомляють територіальні органи ДФС України.
Крім того, номенклатуру подільського експорту в минулому році склали текстильні та фарфорові вироби, продукти харчування, промислові товари, зернові культури та лісоматеріали.

Головними імпортерами продукції від підприємницького активу краю стали країни Євросоюзу, Росія, Молдова та Ірак. Загалом товари з терен регіону постачались до 74 країн світу. Так, текстильні вироби продавали до Казахстану, Молдови, Німеччини, Росії, Польщі та Вірменії. Вітчизняна фарфорова сантехніка знайшла своїх споживачів у Польщі, Білорусі, Великобританії, Литві, Естонії та Таджикистані.

Продукти харчування експортувались здебільшого до країн Азії та Африки, а також до Німеччини, Франції, Канади та США. Набори дерев\’яних меблів йшли на ринки Великобританії, Німеччини, Казахстану, Польщі та Білорусі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього