На Хмельниччині виявили понад 1400 «тіньових» працівників
З початку року працівники фіскальної служби Хмельниччини виявили 1322 громадянина, праця яких використовувалась роботодавцями без укладання трудових угод та без сплати податку. Як результат, до бюджету додатково мобілізовано 42,6 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 92,3 тисячі гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.На Хмельниччині виявили понад 1400 «тіньових» працівників
З початку року працівники фіскальної служби Хмельниччини виявили 1322 громадянина, праця яких використовувалась роботодавцями без укладання трудових угод та без сплати податку. Як результат, до бюджету додатково мобілізовано 42,6 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 92,3 тисячі гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За наслідками контрольно-перевірочних заходів залучено 359 фізичних осіб до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності, якими додатково сплачено до бюджету 68,9 тис. грн. податків.

Крім того, за результатами вжитих заходів 436 підприємцями підвищено рівень заробітної плати, в результаті чого до місцевих бюджетів додатково надійшло 125,2 тисячі гривень ПДФО та 177,0 тисячі гривень ЄСВ.

Так, протягом січня–липня 2015 року за результатами контрольно-перевірочної роботи в 77 суб’єктів підприємницької діяльності виявлено виплату заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. За результатами проведених перевірок донараховано 4,5 мільйона гривень, у тому числі 4 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та 500 тисяч гривень ЄСВ з врахуванням штрафних санкції і пені. Складено 36 протоколів про адміністративні порушення.

За словами начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ДФС у Хмельницькій області Валерія Дзюблюка, більшість роботодавців намагаються працювати у законодавчому полі, але є й такі, які зловживають та ухиляються від сплати податків, використовуючи працю громадян без належного оформлення трудових відносин та виплачують зарплату в «конвертах».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього