На Хмельниччині визначили найкращих атлетів-стрибунів
Більше 70 атлетів взяли участь у першості області зі стрибків. Змагались спортсмени у стрибках в довжину, висоту та в потрійному. Обирали кращих і у трьох вікових групах. З переможців формували збірну області.На Хмельниччині визначили найкращих атлетів-стрибунів
Більше 70 атлетів взяли участь у першості області зі стрибків. Змагались спортсмени у стрибках в довжину, висоту та в потрійному. Обирали кращих і у трьох вікових групах. З переможців формували збірну області.

Обрати найкращих стрибунів області організатори цьогорічного турніру вирішили по-новому. На відміну від традиційних змагань на яких спортсмени змагаються з бігу, метання та багатоборства на цих спортсмени лише стрибали.

Майже без конкуренції залишилась майбутня зірка легкої атлетики – Анастасія Колотій. У віковій категорії дівчини залишилась єдина суперниця.
Втім, дівчат розділила вікова категорія. Кам’янчанка Каріна стала першою серед жінок, а Анастасія здобула перемогу серед дівчат.
На скільки добре не лише перестрибує, а й стрибає вирішив перевірити себе бар’єрист Юрій. З результатом 170 сантиметрів юнак перестрибав своїх конкурентів.

З кращим результатом 5 метрів 58 сантиметрів в довжину стрибнув Іван Шахрай. Це й стрибок не лише приніс спортсмену перемогу, а й став його особистим рекордом.

В підсумку перше загальнокомандне місце посіли представники міста Старокостянтинів, другими стали спортсмени з Дунаєвецького району, третьою на чемпіонаті стала Кам’янець-Подільська команда.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення