Виплати вкладникам найбільших неплатоспроможних банків «Надра» і «Дельта Банк», в яких працює тимчасова адміністрація Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, можуть початися в другій половині квітня

На Хмельниччині вкладникам «Надра» і «Дельта Банку» нарешті повернуть грошіНа Хмельниччині вкладникам «Надра» і «Дельта Банку» нарешті повернуть гроші

Виплати вкладникам найбільших неплатоспроможних банків «Надра» і «Дельта Банк», в яких працює тимчасова адміністрація Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, можуть початися в другій половині квітня.
Про це повідомив директор-розпорядник фонду Костянтин Ворушилін в інтерв’ю УНІАН.
За попередніми оцінками, на виплати гарантованого відшкодування вкладникам цих банків знадобиться 20,5 мільярда гривень.
Ворушилін зазначив, що інвентаризація вкладів вже майже завершена. За його словами, присутні такі ознаки маніпуляцій з базами за вкладами, як дроблення і подвоєння. Частина виплат по «Дельта Банку» за його словами буде заблокована. «Точної суми поки немає, але тимчасовий адміністратор банку повідомив, що понад 1 мільярда гривень вкладів – з ознаками дроблення. А ми такі вклади не визнаємо і не виплачуємо », – запевнив Ворушилін.
Крім того, керівник фонду підкреслив, що чим більше обсяги фінансової установи, тим більше може виникнути технічних складнощів при обробці бази вкладів. У зв\’язку з цим фонду необхідно більше часу для підготовки до виплат. Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізосіб виводить з ринку 48 неплатоспроможних банків. На початку лютого поточного року тимчасова адміністрація була введена в групу найбільших за активами фінустанов – банк «Надра», а на початку березня – у «Дельта Банк».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього