На Хмельниччині власник і керівник підприємства не сплатили державі понад 9 млн грн податків
Прокуратурою Хмельницької області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо двох осіб.На Хмельниччині власник і керівник підприємства не сплатили державі понад 9 млн грн податків
Прокуратурою Хмельницької області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо двох осіб – власника (засновника) приватного підприємства і товариства з обмеженою відповідальністю та їх директора. Їм інкримінується умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч.3 ст.212 КК України) та службове підроблення (ч.1 ст.366 КК України).
Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області – досудовим розслідуванням, яке здійснювало слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в області, встановлено, що ці керівники фальсифікували документи з проведення їхніми підприємствами безтоварних операцій щодо придбання у семи фіктивних фірм різних інформаційно-консультаційних послуг на ринку зерна та нафтопродуктів. Насправді ж вказані послуги не надавались.
У такий злочинний спосіб ПП та ТОВ ухились від сплати податку на прибуток та податку на додану вартість у загальній сумі 9,3 мільйона гривень, чим завдали державі збитків в особливо великих розмірах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього