На Хмельниччині властивості природних мінералів досліджуватимуть на світовому рівні
У Хмельницькому національному університеті відкрито Спеціалізовану Лабораторію комплексних досліджень природних мінералів, оснащену за останнім словом науки.На Хмельниччині властивості природних мінералів досліджуватимуть на світовому рівні
У Хмельницькому національному університеті відкрито Спеціалізовану Лабораторію комплексних досліджень природних мінералів, оснащену за останнім словом науки.
Відкриття сучасної лабораторії в Хмельницькому національному університеті стало можливим завдяки реалізації Товариством Інтеграція Європа-Схід польсько-українського проекту «Екологічні інновації для бізнесу. Спеціалізована Лабораторія комплексних досліджень природних мінералів в Хмельницькому національному університеті» в рамках програми Польська Допомога для Розвитку 2015 Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Основною метою проекту є зміцнення ринкових позицій українських підприємств шляхом впровадження інноваційних і екологічних технологій застосування сапонітового сорбенту в процесах очищення і відновлення середовищ.
Нині науковці ВИШу сподіваються, що цей проект дасть можливість більшої співпраці з підприємцями та сприятиме комерціалізації наукових розробок на базі сучасної лабораторії.
Варто зазначити, що створення цієї лабораторії саме на Хмельниччині не випадкове, адже саме в Хмельницькому регіоні розташовані найбільші запаси природного мінералу сапоніту.
Слід зазначити, що увага багатьох відомих бізнескорпорацій України уже прикута до реалізації цього проекту. Зокрема, ним зацікавилися лідери агробізнесу регіону такі як «Сварог Вест Груп»
До слова, це вже третя ініціатива Товариства Інтеграція Європа-Схід в Хмельницькому національному університеті, яка отримала підтримку в рамках програми Польська Допомога для Розвитку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього