На Хмельниччині  врятовано 4 людини
26 червня під час патрулювання акваторії р. Дністер врятовано 4 людиниНа Хмельниччині  врятовано 4 людини
На Хмельниччині  врятовано 4 людини
26 червня під час патрулювання акваторії р. Дністер особовим складом чергової зміни 2-го водолазно-рятувального відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Хмельницькій області, що розташоване в с. Рудківці Новоушицького району виявлено 2 громадян, які перекинулися на надувному матраці під час плавання по р. Дністер та кликали на допомогу.
Не гаючи часу, працівники ДСНС на катері UMS-600 оперативно дістали потерпілих та доправили їх до берега. Потерпілими виявились чоловіки віком 27 та 28 років.
Того ж дня о 17:20 під час патрулювання на р. Дністер, рятувальники 3-го водолазно-рятувального відділення АРЗ СП, що розташоване в с. Стара Ушиця Кам’янець-Подільського району, виявили 2-х громадян, котрі плавали на надувному матраці, який почав спускати та тонути.
Рятувальники за допомогою човна «Бріг-Б420» оперативно дісталися до потерпілих та доставили їх, разом з плавзасобом до берега. Потерпілими виявились жінки віком 25 та 46 років.
Рятувальники ДСНС застерігають громадян не заходити у воду в незнайомому місці та напідпитку, уникати води із швидкою течією, ніколи не плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. У воду слід заходити повільно, обережно пробуючи дно ногою, купатися краще там, де є рятувальні служби. Шановні батьки, пильно слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана. Утримуйтеся від далеких запливів, адже переохолодження – головна причина трагічних випадків, повідомляє ГУ ДСНС України
у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього