На Хмельниччині врятували самогубця
Подія сталася вчора ввечері в селі Велика Слобідка Кам’янець-Подільського районуНа Хмельниччині врятували самогубця
Подія сталася вчора ввечері в селі Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району, повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
До чергової частини Кам’янець-Подільського відділення поліції зателефонувала жителька села Велика Слобідка і попросила правоохоронців приїхати та вгамувати її колишнього чоловіка, який затіяв сварку.
У селі якраз перебували інспектори поліції Ігор Смицький та Річард Корчинський. За декілька хвилин вони вже були на місці. Схвильована жінка вказала правоохоронцям на горище і сказала, що після сварки чоловік поліз туди і на жодні її вмовляння не відповідає.
Інспектори швидко піднялися на гору та прямо-таки на мить завмерли від побаченого — на балці перекриття в зашморгу висів чоловік. Він уже був без свідомості. Правоохоронці не розгубилися і кинулися рятувати самогубця: зняли його із зашморгу, надали першу медичну допомогу та викликали «швидку».
На щастя, вжиті заходи дали свій результат: зараз життю та здоров’ю чоловіка нічого не загрожує, він перебуває на лікуванні в центральній районній лікарні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього