На Хмельниччині вшановують хліборобів
«VITAGRO» збирає села на Свято хлібаНа Хмельниччині вшановують хліборобів
Виконання та перевиконання соціальних угод в селах та районах, де працює «VITAGRO», – жителі сіл знають, їх інвестор не залишає у біді та долучається до вирішення нагальних проблем. Окрім традиційних результатів роботи на полях: виплати паїв, стабільної заробітної плати працівникам, цей інвестор дбає і про здорову атмосферу в усіх населених пунктах, де працює.

Після збору ранніх зернових, група компанії «VITAGRO» збирає села на Свято хліба. Тут кажуть: хто гарно працює – гарно і відпочиває.

«На таких святах віддаємо шану кращим працівникам компанії, ветеранам праці, які свого часу працювали у тому чи іншому напрямку та розвивали кожне село. Нагороджуємо воїнів АТО, без яких наша праця була б неможливою», – зазначає генеральний директор групи компанії «VITAGRO» Петро Лабазюк.

Такі свята збирають не одну сотню людей, адже для них організатори завжди готують цікаву програму та звітують про проведену річну роботу.
Цього року такі свята проведуть у 37 населених пунктах, а початок вже покладений – свято Хліба організували у Шарівці, Великих Жеребках, Попівцях, Ріпні, Соломні, Бахматівцях, Шпичинцях.

Під час святкування кожна установа на селі отримує подарунки від компанії, необхідні для зміцнення їх матеріально-технічної бази.

Окрім того, після офіційної частини, присутнім пропонують взяти участь у традиційній лотереї. Призовий фонд досить різноманітний – починаючи від продуктових наборів та закінчуючи побутовою технікою.

На Хмельниччині вшановують хліборобів

На Хмельниччині вшановують хліборобів

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього