На Хмельниччині встановили меморіальну дошку Олександру Павенському
Її встановлено на стіні Завалійківської загальноосвітньої школи.На Хмельниччині встановили меморіальну дошку Олександру Павенському
У березні в село Завалійки прийшла страшна звістка: в зоні проведення антитерористичної операції, під Авдіївкою, загинув їхній земляк Олександр Павенський – юнак, який не дожив до свого 27-річчя всього кілька днів, чия доля і так була нелегкою.
В останню дорогу проводжали земляка усім районом – на його похороні були присутні і представники органів державної влади та місцевого самоврядування, жителі сусідніх сіл, представники громадських організацій, побратими, йдеться у повідомленні Волочиської районної ради.
І ось, на 40-й день після загибелі Олександра, в знак вічної пам\’яті та безмежної вдячності за його подвиг, у селі Завалійки, де народився та проживав Олександр Павенський, відкрито меморіальну дошку. Її встановлено на стіні Завалійківської загальноосвітньої школи, де Олександр зустрічатиме і проводжатиме учнів, вчителів та гостей школи, нагадуючи їм про любов до Батьківщини, за яку він віддав своє життя.
Після відкриття Меморіальної Дошки представники влади, учні школи, рідні, друзі, знайомі Олександра поклали до неї квіти, а священики відправили панахиду за загиблим та освятили Меморіальну Дошку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього