Пригода на залізниці сталася 22 вересня, опівночі поблизу станції Богданівці у напрямку Вінниці

На Хмельниччині військовий ешелон не розминувся із “товарняком”На Хмельниччині військовий ешелон не розминувся із “товарняком”

На щастя, обійшлося без жертв.
Пригода на залізниці сталася 22 вересня, опівночі поблизу станції Богданівці у напрямку Вінниці.

“Дуло одного із танків, завантаженого на військовий ешелон, зачепило товарний потяг, який їхав на зустріч. Машиністів “товарняка” врятувало те, що вони заздалегідь помітили небезпеку та відскочили вглиб кабіни”, – розповідає прес-секретар лінійного відділу міліції Наталія Макоївець.

“Лівий бік кабіни пошкоджений, лобове скло відсутнє, металева стійка увігнута всередину. Машиністи кажуть, що зачепив ствол танку або самохідної артилерійської установки. Вантажний потяг відтянули у ДЕПО у Гречани на ремонт. Чи це дійсно була погано закріплена башня, встановить експертиза. Наразі відкрите кримінальне провадження за частиною першою статті 276 – порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту”, – прокоментував слідчий лінійного відділу на станції Хмельницький Дмитро Костик.

Інформацію про інцидент підтвердили і у Хмельницькому зональному відділі військової служби правопорядку: “Ешелон рухався з технікою, поблизу станції башню розвернуло і ствол зачепив зустрічний вантажний потяг. Ешелон з колії не зійшов, техніка залишилася на місці. Опісля пригоди техніку закріпили і ешелон рушив далі до місця призначення.”

Народна газета Є

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього