На Хмельниччині вже тиждень шукають зниклого безвісти чоловіка
Гутник Сергій Васильович, мешканець села Довжок, 22 березня 2016 року пішов з дому та досі не повернувся.На Хмельниччині вже тиждень шукають зниклого безвісти чоловіка
Гутник Сергій Васильович, мешканець села Довжок Кам’янець-Подільського району, 22 березня 2016 року пішов з дому та досі не повернувся.
Чоловік проживає у цьому ж селі за адресою: провулок Шкільний, 28\\1. 22 березня близько 7 години ранку він вийшов з дому і не повернувся. Наразі місце перебування Сергія Васильовича невідоме. Правоохоронці просять допомоги у кам’янчан.
Прикмети, за якими можна впізнати зниклого: на вигляд 35 років, зріст 180- 185 см., середньої тілобудови, очі світло-карі обличчя кругле, ніс прямий, волосся темне, коротка зачіска. У день зникнення був одягнутий у шкіряну куртку чорного кольору, джинси синього кольору, «гольф» чорного кольору, повідомляє 20 хвилин.
Особливі прикмети: татуювання у вигляді двох зірок з очима на ключичній ділянці грудей, колючий дріт на правому передпліччі, орел на лівому передпліччі.
У разі наявності інформації правоохоронці просять повідомити за телефонами: 102, (03849) 9-10-02, факс (03849) 9-10-92, або звернутися до відділу: м. Кам\’янець-Подільський, вул. Довга, 1.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього