Працівники лінійного відділення поліції на станції «Хмельницький» перевіряють військовослужбовців, які повертаються залізницею із зони АТО, а в області оголосили місячник добровільної здачі зброї.Працівники лінійного відділення поліції на станції «Хмельницький» перевіряють військовослужбовців, які повертаються залізницею із зони АТО, а в області оголосили місячник добровільної здачі зброї.
— Спільно з військовослужбовцями служби правопорядку працівники лінійного відділення поліції на станції «Хмельницький» щоденно перевіряють потяги і військовослужбовців, які прибувають в обласний центр зі східних областей, — розповідає начальник лінійного відділення поліції на станції «Хмельницький» Михайло Москальчук. — Таку перевірку ми проводимо для того, щоб не допустити потрапляння у наше місто небезпечних військових «трофеїв». Щоденно за допомогою металошукачів перевіряємо близько 30-40 чоловік. Військові ставляться до цієї процедури з розумінням.
Загалом же з початку року правоохоронці виявили два факти незаконного зберігання і перевезення зброї та боєприпасів залізницею, повідомляє прес-служба ГУНП у Хмельницькій області.

Також варто зазначити, що з 1 по 31 березня в області проходить місячник добровільної здачі зброї.
Громадяни, які в зазначений термін добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.
Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Просимо врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.
Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області або дільничних інспекторів поліції в місцях вашого проживання або тимчасового перебування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього