На Хмельниччині з хімскладу вивезли отрутохімікати
Сьогодні, 25 березня, з території Новоушицького району було вивезено тару отрутохімікатів нерозпізнаних добрив.На Хмельниччині з хімскладу вивезли отрутохімікати
Сьогодні, 25 березня, з території Новоушицького району було вивезено тару отрутохімікатів нерозпізнаних добрив. Протягом багатьох років вони зберігались у хімскладі на околиці с.Балабанівка.

18 березня, на позачерговій сесії Новоушицької селищної ради, було прийнято Програму з утилізації тари непридатних пестицидів і нерозпізнаних отрутохімікатів у 2016 році на території Новоушицької селищної ради Новоушицького району. На вивіз небезпечних речовин було виділено 15 тис. грн. і укладено договір із компанією «ТОВ ІМАР», яка проводить повний спектр послуг пов’язаних із збиранням, перевезенням та зберіганням небезпечних відходів.

Допомогу у навантажуванні надали працівники районного відділу головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області та ТОВ «Промінь-Поділля».

Подальшу утилізацію здійснить підприємство з екологічної утилізації відходів «ЕКО НОВА», повідомляють у Новоушицькій РДА.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,