На Хмельниччині з контрабандою боротимуться "по-німецьки"
Підрозділи фінансових розслідувань ДФС Хмельниччини та Департаменту спеціальної підготовки і кінологічного забезпечення отримали реальну можливість співпраці з митними органами Німеччини для подолання контрабанди товарів.На Хмельниччині з контрабандою боротимуться "по-німецьки"
Підрозділи фінансових розслідувань ДФС Хмельниччини та Департаменту спеціальної підготовки і кінологічного забезпечення отримали реальну можливість співпраці з митними органами Німеччини для подолання контрабанди товарів.
Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Андрій Банашко, який провів робочу зустріч з представником митної служби при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ральфом Мальхіним.
«Це не перший приїзд пана Мальхіна на Хмельниччину. І кожного разу наше спілкування стає все більш конструктивним, оскільки наш німецький колега працює у кримінальному блоці протидії контрабанді, то саме у цьому напрямку ми маємо пріоритети співпраці. По суті ми виробили єдину ефективну позицію щодо боротьби з контрабандою, в першу чергу підакцизних товарів, яка ґрунтується на досвіді німецьких спеціалістів», – наголосив Андрій Банашко.
У рамках співпраці з митниками ФРН впроваджуються пілотні проекти з комп‘ютеризації підрозділів фіскальної служби, їх інвестиційного розвитку. Розвиватимуться міждержавні контакти і у кінологічній справі.
Зокрема, митники Хмельниччини зможуть навчити своїх колег багатьом фаховим тонкощам, адже мають чималий досвід. Нещодавно хмельницький кінолог Сергій Гайдук разом зі своїм вихованцем псом Лордом, який спеціалізується на протидії незаконному переміщенню наркотиків і валюти, успішно виступили на міжнародних змаганнях у Чехії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього