На Хмельниччині з незаконного обігу вилучено 33 тонни паливно-мастильних матеріалів
Підрозділами фіскальної служби та митниці на території області розпочато операцію «Нафтопродукт-2015».На Хмельниччині з незаконного обігу вилучено 33 тонни паливно-мастильних матеріалів
Підрозділами фіскальної служби та митниці на території області розпочато операцію «Нафтопродукт-2015».

Це комплекс заходів, спрямований на підвищення ефективності протидії незаконному виготовленню та обігу паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, посилення державного контролю у даній сфері та збільшення надходжень акцизного податку, у тому числі з роздрібної реалізації нафтопродуктів, який є основою для наповнення бюджетів місцевих громад.

Як зазначають провідні фахівці регіонального представництва Державної фіскальної служби, у торговельній мережі постійно виявляються факти реалізації неякісних та контрафактних паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, у тому числі виготовлених на виробничих потужностях легальних нафтопереробних заводів.

Також активізувалась незаконна діяльність з підпільного виготовлення фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів. Правопорушниками розробляються та впроваджуються нові схеми з незаконного ввезення нафтопродуктів, скрапленого газу через державний кордон України та їх подальшого обігу на внутрішньому ринку.

Як наслідок, з початку нинішнього року на теренах Хмельниччини виявлено 5 фактів правопорушень на ринку нафтобізнесу, з незаконного обігу вилучено 33 тонни паливно-мастильних матеріалів. На правопорушників складено протоколи про адміністративні правопорушення, матеріали направлено до суду.
У протидії та упередженні незаконного обігу нафтопродуктів правоохоронці сподіваються на громадську активність громадян, їх адекватне реагування на факти порушення закону. З цією метою у Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області цілодобово працює «телефон довіри» за номером 70-18-73.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього