На Хмельниччині з початку 2016 року видано понад 200 євросертифікатів
Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом з 1 січня 2016 року Хмельницька митниця ДФС почала видавати сертифікати з перевезення товару‪ ‎EUR‬.1. Як результат, митниками Хмельниччини видано понад 200 таких документів, які дають дозвіл безмитного експорту товарів до країн ‪ЄС‬.На Хмельниччині з початку 2016 року видано понад 200 євросертифікатів
Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом з 1 січня 2016 року Хмельницька митниця ДФС почала видавати сертифікати з перевезення товару‪ ‎EUR‬.1. Як результат, митниками Хмельниччини видано понад 200 таких документів, які дають дозвіл безмитного експорту товарів до країн ‪ЄС‬.

Той факт, що подільські експортери почали активно отримувати сертифікати з перевезення товару‪ ‎EUR‬.1, свідчить про успішний початок дії зони вільної торгівлі з ЄС. Нова спрощена процедура проходження товарів вітчизняних експортерів сприятиме підвищенню конкурентоспроможності продукції українського виробництва та спрощенню її виходу на європейський ринок.

На сьогодні найбільше сертифікатів видано до Німеччини та Польщі (переважно мед), до Чехії (вироби з поліетилену), до Австрії (зерно та сільськогосподарська продукція), до Болгарії (килимові вироби).

Нові правила, що відтепер діють в Україні, передбачають максимальне спрощення видачі сертифікатів на безоплатній основі у найкоротший термін з одночасним посиленням відповідальності експортера за достовірність інформації, яка необхідна для визначення українського походження товару.

Як зазначають митники, сертифікат заповнюється та видається митними органами України на кожну партію товарів у разі, якщо його потрібно пред’явити як доказ, що товари відповідають вимогам правил визначення преференційного походження, встановлених в Угоді про асоціацію, при застосуванні преференційних ставок ввізного мита. З метою забезпечення виконання функцій з видачі сертифікатів ДФС України розроблено програмно-інформаційний комплекс «Реєстр виданих сертифікатів форми EUR.1».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього