Починаючи з 08 години ранку 25 жовтня і до 22 години вечора, до органів внутрішніх справ області надійшло 36 повідомлень про різного роду правопорушення

На Хмельниччині з початку виборчих перегонів зафіксовано 130 звернень до міліціїНа Хмельниччині з початку виборчих перегонів зафіксовано 130 звернень до міліції

Починаючи з 08 години ранку 25 жовтня і до 22 години вечора, до органів внутрішніх справ області надійшло 36 повідомлень про різного роду правопорушення, більшість з яких не підтвердилася.
Загалом з початку виборчих перегонів зафіксовано 130 звернень до міліції. З них у 7 випадках отримані відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань та відкриті кримінальні провадження, а у 12 – складено протоколи про адміністративні правопорушення. За рештою звернень тривають перевірки.
Найбільша кількість повідомлень, пов‘язаних з виборчим процесом, надійшла до міліції у містах Хмельницький, Кам‘янець-Подільський, Нетішин. Лише по одному зверненню було у Віньковецькому та Красилівському районах.
Найрезонанснішими за день були наступні події:
· На дільниці у мікрорайоні Озерна жінка-спостерігач намагалася проголосувати не лише за себе, а й за свого онука.
· У Летичівському районі 26-річний чоловік здійснив завідомо неправдиве повідомлення про замінування виборчої дільниці у селі Горбасів.
· У селі Гатна Деражнянського району кандидат у депутати звернувся до правоохоронних органів із заявою про те, що його прізвище не внесли у виборчий бюлетень.
Також було зафіксовано два факти ненавмисного пошкодження виборчих бюлетенів у Хмельницькому та дві спроби сфотографувати заповнений бюлетень з невідомою метою у містах Хмельницький та Кам‘янець-Подільський.
Усі дільниці в області зачинилися вчасно і без порушень. Наразі ведеться підрахунок голосів, а працівники міліції готуються супроводжувати документацію до ТВК.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього