На Хмельниччині за корупцію звільнили лікаря
Прокуратура Старосинявського району направила до суду протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушенняНа Хмельниччині за корупцію звільнили лікаря
Прокуратура Старосинявського району направила до суду протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП, головним лікарем районного центру первинної медико-санітарної допомоги, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Як зазначив прокурор району Мирослав Попадюк, ця особа повністю визнала у суді свою вину, що будучи обізнаною зі спеціальними антикорупційними обмеженнями, умисно не повідомила письмово свого вищестоящого керівника – сесію та голову районної ради, про наявність у неї конфлікту інтересів. А конфлікт інтересів полягав у тому, що вона прийняла на роботу за сумісництвом свого чоловіка та надала йому 1500 грн матеріальної допомоги.
За вчинення вказаного корупційного правопорушення судом їй призначено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. Крім того, правопорушницю звільнено з посади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього