На Хмельниччині загони самооборони не активні – СабійНа Хмельниччині загони самооборони не ведуть активної діяльності.На Хмельниччині загони самооборони не ведуть активної діяльності.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив народний депутат України від ВО “Свобода” і голова виконкому Хмельницької обласної Народної Ради Ігор Сабій.

За його словами, загальний процес мобілізації людей у загони самооборони триває, проте вони не беруть активної участі в охороні громадського порядку.

“Наразі ці загони проходять реєстрацію в органах юстиції. Тільки після цього ми зможемо законним шляхом допомагати міліції в охороні громадського порядку. До речі, пан Птащук (начальник хмельницької міліції – НГП) заявив, що хмельницька міліція готова сприяти загонам самооборони”, – наголосив Сабій.

Водночас нардеп не розуміє, чому прокурор області Сергій Соляр погрожує відкриттям кримінальних проваджень за створення активістами Майдану загонів самооборони.

“Нехай органи прокуратури краще переймаються, так званими, формуваннями “Оплот”, які дійсно можуть загрожувати мирним громадянам”, – додав свободівець.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього