На Хмельниччині закликають всіх небайдужих до акції на підтримку учасників АТО
На Городоччині триває масштабна акція по підтримці учасників антитерористичної операції на Сході УкраїниНа Хмельниччині закликають всіх небайдужих до акції на підтримку учасників АТО
На Городоччині триває масштабна акція по підтримці учасників антитерористичної операції на Сході України. Завдяки зусиллям органів влади, волонтерів, громадських організацій, бійцям АТО вже відправлено майже 30 тон гуманітарного вантажу.
В час тяжких випробувань для України, ініціативна група із проведення акції «Здай кров – врятуй життя солдату» закликає усіх небайдужих громадян здати кров для поранених захисників Вітчизни. Адже завдяки їм, на наших теренах ми не відчуваємо жаху війни. Тому кожен мешканець, який за станом здоров’я може здати кров, повинен з честю це зробити.
За станом на 3 грудня – 285 городоччан, серед яких переважна більшість медичних працівників, вже здали свою кров для потреб постраждалих у бойових діях на Сході України – повідомляється на офіційному сайті Городоцької районної державної адміністрації.
Здати кров може кожен бажаючий громадянин України віком від 18 до 60 років, який є здоровим, веде здоровий спосіб життя та має при собі паспорт. Є також вимоги до харчування перед процедурою – за 48 годин потрібно не вживати алкоголь, не палити, не вживати чогось гострого, жирного.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього