На Хмельниччині закінчився сезон полювання
На території нашої області мисливське господарство ведуть 33 користувачі мисливських угідь.На Хмельниччині закінчився сезон полювання
На території нашої області мисливське господарство ведуть 33 користувачі мисливських угідь. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища спільно з Держлісагенством, Товариствами мисливців та рибалок області було організовано роботу з охорони мисливських тварин від браконьєрства та перевірки мисливців на предмет дотримання ними правил полювання та природоохоронного законодавства.
Всього проведено 40 заходів по дотриманню правил полювання, в ході яких виявлено 14 порушень. На порушників накладено майже 4,5 тисяч гривень штрафів, з яких 3876 грн. вже стягнено. На даний час вживаються заходи щодо притягнення до адміністративної відповідальності інших осіб на яких складено адмінпротоколи за порушення правил полювання.
Варто відмітити, що якщо кількість дрібних порушень в порівнянні з минулим роком фактично не змінилася, то за грубе порушення полювання в цьому сезоні 3 справи було передано до правоохоронних органів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього