На Хмельниччині закінчився місячник добровільної добровільної здачі зброї
В УМВС України в Хмельницькій області підбили підсумки місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, який проходив на території області з 1 по 31 жовтня.На Хмельниччині закінчився місячник добровільної добровільної здачі зброї
В УМВС України в Хмельницькій області підбили підсумки місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, який проходив на території області з 1 по 31 жовтня.
За вказаний період мешканці області здали до територіальних підрозділів міліції 264 одиниці зброї, зокрема, 15 одиниць нарізної, 109 — гладкоствольної мисливської, 57 — холодної, а також 76 одиниць газової зброї. Також протягом місячника подоляни принесли до міліції 195 боєприпасів.
Як повідомив старший інспектор сектору дозвільної системи УМВС Олександр Новосядлий, найбільше зброї здали до Хмельницького міськвідділу міліції — 36 одиниць, Славутського РВ УМВС — 20 одиниць та Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції — 18 одиниць зброї, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього