На Хмельниччині закупили 7 нових шкільних автобусів
Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Симчишин вручив ключі від нового шкільного автобуса директору Мшанецької школи Старосинявського районуНа Хмельниччині закупили 7 нових шкільних автобусів
Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Симчишин вручив ключі від нового шкільного автобуса директору Мшанецької школи Старосинявського району, повідомляють на сайті Хмельницької облаcної державної адміністрації .
Разом із Олександром Симчишиним сільську школу також відвідали перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Здебський та голова районної ради Оксана Бондарчук.
Посадовці поспілкувалися із педагогічним колективом та ознайомилися із приміщенням школи.
Загалом у школі навчається 80 школярів. «Приємно, що відтепер 30 діток, які навчаються у школі з навколишніх сіл, будуть довозитися комфортним транспортом», – зазначив Олександр Симчишин.
Він також повідомив, що автобуси для підвезення учнів також отримають школи із Шепетівського, Чемеровецького, Кам’янець-Подільського, Славутського, Полонського та Новоушицького районів.
«До прикладу, Шепетівський та Кам’янець-Подільського райони отримають автобуси для підвезення учнів у сільській місцевості, адже не так давно свій транспорт віддали для потреб вояків, які перебувають у зоні АТО», – сказав Олександр Сергійович.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього