На Хмельниччині закупили 7 нових шкільних автобусів
Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Симчишин вручив ключі від нового шкільного автобуса директору Мшанецької школи Старосинявського районуНа Хмельниччині закупили 7 нових шкільних автобусів
Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Симчишин вручив ключі від нового шкільного автобуса директору Мшанецької школи Старосинявського району, повідомляють на сайті Хмельницької облаcної державної адміністрації .
Разом із Олександром Симчишиним сільську школу також відвідали перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Здебський та голова районної ради Оксана Бондарчук.
Посадовці поспілкувалися із педагогічним колективом та ознайомилися із приміщенням школи.
Загалом у школі навчається 80 школярів. «Приємно, що відтепер 30 діток, які навчаються у школі з навколишніх сіл, будуть довозитися комфортним транспортом», – зазначив Олександр Симчишин.
Він також повідомив, що автобуси для підвезення учнів також отримають школи із Шепетівського, Чемеровецького, Кам’янець-Подільського, Славутського, Полонського та Новоушицького районів.
«До прикладу, Шепетівський та Кам’янець-Подільського райони отримають автобуси для підвезення учнів у сільській місцевості, адже не так давно свій транспорт віддали для потреб вояків, які перебувають у зоні АТО», – сказав Олександр Сергійович.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Літак, який вчора розбився під час зрошування поля, належить фірмі нардепа Лабазюка

Учора близько опівдня поблизу села Трительники Волочиського району